Cennik

W zależności od mieszkania i lokalizacji jesteśmy w stanie zaproponować różną ofertę. Poza tym zadzwoń i spytaj o aktualną PROMOCJĘ.

Oferta STANDARD:

1500 zł - opłaty startowej na pokrycie kosztów związanych z organizacją zarządzania najmem oraz jednorazowych czynności niezbędnych do skutecznego ogłaszania mieszkania: zrobienie sesji zdjęciowej, nakręcenie video z mieszkania, przygotowanie spaceru 3D i zakup home staging'u,
12% - opłaty miesięcznej od czynszu najmu
50% - od czynszu najmu za wynajęcie mieszkania (opłata ta jest pobierana max. 1 raz w roku i nie jest pobierana, gdy poprzedni najemcy przedłużają umowę na kolejny rok)

Oferta PLUS (dla mieszkań spełniających określone kryteria):

1000 zł - opłaty startowej na pokrycie kosztów związanych z organizacją zarządzania najmem oraz jednorazowych czynności niezbędnych do skutecznego ogłaszania mieszkania: zrobienie sesji zdjęciowej, nakręcenie video z mieszkania, przygotowanie spaceru 3D i zakup home staging'u,
12% - opłaty miesięcznej od czynszu najmu
0% - od czynszu najmu za wynajęcie mieszkania (opłata ta jest pobierana max. 1 raz w roku i nie jest pobierana, gdy poprzedni najemcy przedłużają umowę na kolejny rok)

Oferta PREMIUM (dla stałych klientów):

Gwarancja comiesięcznego czynszu najmu w określonej kwocie. Najczęściej już po roku jesteśmy w stanie zaproponować większości klientom przejście na Ofertę PREMIUM.

© 2018-2021 IdleEstate.pl | All rights reserved.
Powered by Webnode
Create your website for free!