Zmień Zarządcę

Twoim marzeniem był "ŚWIĘTY SPOKÓJ", że ktoś w końcu przejmie za Ciebie wszystkie obowiązki związane z wynajmem, a zamiast łyka ciepłej kawy o poranku wita Cię SMS o niezapłaconym rachunku za prąd/gaz albo że mieszkanie kolejny miesiąc stoi puste, a obecny zarządca po prostu nie daje sobie rady z wynajmem?

Każdego może dopaść nadmiar pracy i pewne czynności są spychane na dalszy plan, a w pierwszej kolejności trzeba zająć się zalaniem mieszkania, wymianą zepsutej pralki, naprawą zamka od drzwi wejściowych do mieszkania, dostarczeniem kluczy najemcom i innym tego typu palącym sprawom.

Jednak jeśli sprawa powtarza się z miesiąca na miesiąc, to być może warto by było rozważyć zmianę zarządcy? Nie jest to łatwa decyzja, jednak czasem jedyna rozsądna. Pomagamy w takich sytuacjach i mamy doświadczenie w przyjmowaniu mieszkań po innych zarządcach i wyprostowywaniu spraw, które się nawarstwiły.

Zadzwoń i porozmawiajmy o Twoim mieszkaniu - tel. 661 800 751 - Mateusz Kowalski.

Jeżeli natomiast prowadzisz firmę, w której właśnie takie sprawy się nawarstwiły i nie wiesz jak się do tego zabrać, a nie chcesz stracić klienta, to również zapraszamy do kontaktu. Być może będziemy w stanie pomóc. Więcej o tym w zakładce "Współpraca".

© 2018-2021 IdleEstate.pl | All rights reserved.
Powered by Webnode
Create your website for free!